Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Zgadzam się Więcej informacji

FIRMA

Firma PROFIL już od wielu lat zajmuje się sprzedażą detaliczną i hurtową okien PCV, drewnianych i aluminiwych. Współpracujemy z takimi firmami jak np. "DRUTEX", który jest producentem okien pcv w systemie IGLO oraz firmą "BAJCAR", która jest wiodącym producentem w kraju okien PCV w systemie TROCAL. 

Wpółpracujemy także z wieloma innymi firmami produkującymi takie okna jak: REHAU, KOMMERLING, KBE, VEKA, DECEUNINCK oraz dachowe ROTO.

Wszystkie sprzedawane przez nas okna posiadają niezbędne certyfikaty i atesty. Firma PROFIL zapewnia swoim klientom profesjonalny montaż przez wyspecjalizowaną ekipę monterską z wieloletnim doświadczeniem. 
Zapewniamy również bezpłatny pomiar, doradztwo techniczne, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz transport.
 
Firma PROFIL posiada w swojej ofercie bogaty wybór parapetów wewnętrznych i zewnętrznych:
  • wewnętrzne to: komorowe PCV, spienione PCV, z płyty MDF, z mączki marmurowej, z konglomeratu marmurowego, z marmuru oraz granitu
  • zewnętrzne wykonane z PCV, z blachy stalowej powlekanej, z aluminium zimno giętego oraz tłoczonego
 
Firma PROFIL wykona każdy rodzaj, kolor i dowolny kształt okna w zależności od indywidualnego zapotrzebowania klienta.
Posiadamy bogaty wybór szyb zespolonych począwszy od termoizolacyjnych przez dźwiękochłonne, bezpieczne i antywłamaniowe.
Firma PROFIL posiada w swojej ofercie bardzo bogaty wybór rolet wewnętrznych w kasetkach i wolnowiszących, żaluzji i siatek przeciwowadowych (moskitiery).
 
Firma PROFIL to wiarygodny partner, któremu można zaufać. Dołożymy wszelkich starań aby klient był maksymalnie zadowolony.